Dni skupienia dla narzeczonych

Kalendarz spotkań w poszczególnych dekanatach.

zdjęcie: Szymon Zmarlicki /Foto Gość

dr

2018-08-30

BIERUŃ  Parafia Św. Bartłomieja
ul. Krakowska 3,
43-150 Bieruń Stary 
- II niedziela Adwentu
- III niedziela Wielkiego Postu
- II niedziela czerwca
- III niedziela września
Początek o godz. 14.30 w kościele św. Walentego
BOGUSZOWICE  św. Anny
ul. Ks. Ligonia 13
44-266 Świerklany
tel: 32 430 41 12
Na zakończenie nauk przedmałżeńskich.
CHORZÓW  Św. Józefa,
ul. Łagiewnicka 17
41-500 Chorzów
9 marzec; 8 czerwca; 7 września; 23 listopada 2019
CHORZÓW BATORY  Parafia Wniebowzięcia Najświętszej
Maryi Panny Chorzów
ul. Farna 3,
dom katechetyczny 
- 16.03.2019;
- 22.06,2019;
- 14.09.2019 r. - godz. 16.30
DĘBIEŃSKO  Świętego Jana Sarkandra
ul. Kościelna 6
44-230 Bełk 
17 marca 2019, godz. 14.30
  Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. 3 Maja 36
44-230 Czerwionka-Leszczyny 

28 kwietnia 2019, godz. 15.30
16 czerwca 2019, godz. 15.30

  św. Jacka
ul. Kościelna 2
44-230 Czerwionka-Leszczyny 
-
  Świętego Andrzeja Boboli
ul. Ks. Adolfa Pojdy 104
44-238 Czerwionka-Leszczyny
tel. 32 431 10 74 
-
GORZYCE  Świętego Anioła Stróża
ul. Ogrodowa 1,
44-350 Gorzyce k. Rybnika
tel. 32 451 15 08 
- trzecia niedziela marca -  godz. 16.00
- trzecia niedziela czerwca - godz. 16.00
- trzecia niedziela września - godz. 16.00
- trzecia niedziela grudnia - godz. 16.00
  św. Józefa Robotnika
ul. 1 Maja 60
44-340 Godów
tel. 32 475 15 24 
- trzecia niedziela marca
- trzecia niedziela czerwca
- trzecia niedziela września
- trzecia niedziela grudnia
JASTRZĘBIE Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1
44-335 Jastrzębie Zdrój 

Zobacz nauki przedmałżeńskie !

- godz. 12.30 (dolny kościół)

  Podwyższenia Krzyża Świętego
ul. Kusocińskiego 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój 
- 24.03.2019  godz. 14.00-16.45
- 8.09.2019 - godz. 14.00-16.45
KATOWICE  Katedralna Chrystusa Króla
ul. Plebiscytowa 49a
40-041 Katowice
- 17 marca 2019
- 16 czerwca 2019
- 15 września 2019
- 17 listopada
godz. 15.00 w krypcie katedry
  Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa,
os. Radockiego
ul. Marcina Radockiego 251,
40-645 Katowice (Piotrowice)


- 24 marca 2019 r.
- 16 czerwca 2019 r.

15.00-18.00 - w ramach dnia skupienia narzeczeni uczestniczą we Mszy Św. o godz. 17.00.

     
  św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia
Najświętszej Maryi Panny
ul. Panewnicka 76,
40-760 Katowice (Panewniki) 
- 10 marca 2019
- 9 czerwca 2019
- 8 września 2019
- 10 listopada 2019
- godz. 15.00 - Dzień skupienia odbywa się w Domu Parafialnym, ul. Związkowa 20.
  Św. Antoniego z Padwy,
al. Niepodległości 4,
40-310 Katowice
(Dąbrówka Mała) 
- 3 marca; 23 czerwca; 1 września; 3 listopada
- godz. 15.00 
 

NMP Wspomożenia Wiernych

Katowice-Wełnowiec

24 marca; 2 czerwca; 22 września; 24 listopada

 - godz. 15.00

ŁAZISKA  Matki Bożej Królowej Różańca Świętego
ul. Kościelna 4
43-170 Łaziska Górne
10 lutego; 14 kwietnia; 9 czerwca; 13 października 2019, godz. 13.00
KNURÓW Matki Bożej Częstochowskiej
ul. Kapelanów Wojskowych 5
44-194 Knurów 
Na zakończenie nauk przedślubnych: 27 stycznia, 10 lutego, 7 kwietnia, 26 maja, 23 czerwca 2019, godz. 13.30. 
 MIEDŹNA  Matki Bożej Piekarskiej
ul. Pszczyńska 26
43-225 Wola k. Pszczyny 
17 marca, 3 czerwca, 1 września, 17 listopada 2019, godz. 16.00
MIKOŁÓW  Św. Mikołaja
ul. Ks. Franciszka Górka 58
43-196 Mikołów Bujaków 
 
MYSŁOWICE  Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
ul. Kościelna 14,
41-400 Mysłowice
tel: 32 222 26 09 
27 stycznia; 24 lutego; 31 marca; 26 maja; 28 lipca; 29 września; 27 października; 24 listopada 2019, godz.15.30
NIEDOBCZYCE  Niepokalanego Serca Maryi
ul. Rymera 200
44-310 Radlin
tel: 32 455 84 26 
- trzecia niedziela marca
- trzecia niedziela czerwca
- trzecia niedziela września
- trzecia niedziela grudnia
- godz. 14.30
ORZESZE  Świętego Michała Archanioła
ul. Zamkowa 4
43-178 Ornontowice
tel.: 32 235 50 21 
- 31 marca; 26 maja; 15 września 2019
godz. 17.00
 PAWŁOWICE ŚLĄSKIE  Podwyższenia Krzyża Świętego
ul. Szkolna 36
43-250 Pawłowice Śląskie  
- Druga niedziela marca  - 10.03.2019
- Druga niedziela czerwca – 9.06.2019
- Druga niedziela września
- Druga niedziela grudnia
- godz. 14.30
PIEKARY ŚLĄSKIE  Świętej Rodziny
ul. Konstytucji 3 Maja 36
41-943 Piekary Śląskie 

- 10.02.2019
- 14.04.2019
- 14.07.2019
- 13.10.2019
godz. 14.00-17.00

POGRZEBIEŃ   Św. Marii Magdaleny
ul. Armii Czerwonej 2
44-360 Lubomia 

- 3.03.2019
- 22.09.2019
godz. 13.00

   Św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy
ul. Rybnicka 4
44-295 Lyski 

- 28.04.2019
- 17.11.2019
godz. 13.00

   Niepokalanego Serca Maryi
ul. Kościelna 13
44-285 Kornowac
(Kobyla) 
- 30.06.2019
godz. 14.00
PSZCZYNA   Wszystkich Świętych
Pl. ks. J. Kuczery 2
43-200 Pszczyna 

- 10 marca; 9 czerwca; 8 września; 8 grudnia 2019
- godzina 14.00

 PSZÓW

Bazylika Narodzenia NMP
ul. Boihaterów Westerplatte 1
Pszów

zob. nauki przedślubne dekanat Pszów
RUDA ŚLĄSKA   Matki Bożej Różańcowej
ul. Kościelna 12
41-700 Ruda Śl. 
18 lutego; 10 maja; 21 października
  Ścięcia świętego Jana Chrzciciela
ul. Karola Goduli 22
41-703 Ruda Śląska
tel.: 32 248 13 85 
 
 

Trójcy Przenajświętszej
ul. Tunkla 2
41-707 Ruda Śląska

 

2 czerwca, 8 września, 1 grudnia 2019, godz. 14.00
RYBNIK  Parafia Matki Bożej Bolesnej
ul. Rybnickiego 2
44-200 Rybnik
tel: 32 422 22 47 
- Pierwsza niedziela marca - 3 marca
- Pierwsza niedziela czerwca - 2 czerwca
- Pierwsza niedziela września - 1 września
- Pierwsza niedziela grudnia - 1 grudnia
od godziny 13.30
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE  Świętego Michała Archanioła
ul. Kościelna 1
41-103 Siemianowice Śląskie 
 
 ŚWIĘTOCHŁOWICE  Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Chorzowska 4
41-604 Świętochłowice
(Piaśniki) 
24 marca; 26 maja; 22 września; 24 listopada 2019, godz. 15.00
   św. Augustyna
ul. Bukowego 22
41-605 Świętochłowice 
 
TYCHY   Św. Marii Magdaleny
ul. Damrota 62
43-100 Tychy 

- 31.03.2019
- 28.04.2019
- 9.06.2019
- 29.09.2019
- 20.10.2019
- Początek o godz. 14.00

WODZISŁAW ŚLĄSKI  św. Herberta Biskupa
ul. Radlińska 52
44-286 Wodzisław Śląski 

druga niedziela marca - 
druga niedziela czerwca
druga niedziela września
druga niedziela grudnia
godz. 14.00 w kościele

PLAN DNIA SKUPIENIA:
14.00 – konferencja
14.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
15.00 – Msza św.

ŻORY   Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
ul. Boryńska 45,
44-240 Żory 
  • 10 marca 2019 r.
  • 12 maja 2019 r.
  • 6 października 2019 r.
  • 1 grudnia 2019 r.

- Dzień skupienia odbywa się w dolnym kościele
- Rozpoczyna się on konferencją o godz. 16.00, po niej jest okazja do spowiedzi i msza św.

Informacje

N P W Ś C P S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Dzisiaj: 19.04.2019