Niech MOC będzie z Tobą. O dojrzewaniu emocjonalnym i duchowym w niemocnych czasach (Online)

Archidiecezjalna poradania psychologiczna "Przystań" zaprasza na konferencję popularno-naukową, która odbędzie się 26 marca w formie zdalnej. Sesję kierujemy do wszystkich formatorów i wychowawców, duchownych, katechetów, nauczycieli, animatorów i liderów grup. Konferencja ma charakter interdyscyplinarny. Poszukujemy związków między dojrzałością ludzką (zwłaszcza emocjonalną) a duchową w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości XXI wieku. Chcemy, jako środowisko formatorów, pedagogów i psychologów chrześcijańskich, szanując rolę łaski Bożej, lepiej zrozumieć ludzką naturę i dynamizmy, które ją dziś kształtują – zarówno te psychologiczne (wewnątrzosobowe), jak i społeczno-kulturowe.

Prelegentami będą:

- ks. dr Krzysztof Matuszewski

- dr Marcin Moroń

- ks. dr Grzegorz Strzelczyk

- dr Ida Szwed

- ks. dr Tomasz Wojtal

Koszt:

- 100 zł – przy zapisie do 15 marca 2022

- 120 zł – przy zapisie po 15 marca 2022

✉️ Jesteś chętny? Wyślij maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.