Inspirując się tym wydarzeniem , organizujemy w Parafii Św. Ludwika w Katowicach-Panewnikach w tym samym czasie, tj. od 22 do 26 czerwca w godzinach wieczornych podobne wydarzenie
Każdego dnia spotkanie będziemy rozpoczynać Mszą św. w bazylice o godz. 18:30 po której udajemy się do Domu Parafialnego, gdzie o 19:30 każdego dnia będzie miała miejsce konferencja tematyczna. Po niej krótki panel dyskusyjny oraz świadectwo jednej rodziny. W miarę możliwości będziemy starali się o krótką relację z Rzymu jednej z naszych rodzin. Przewidywana godzina zakończenia to 21:15. Jedynie w ostatni dzień spotkamy się w środku dnia. Poruszana tematyka będzie dotyczyć sfery duchowej, cielesnej i psychicznej miłości małżeńskiej i rodzinnej. Zaproszenie do udziału kierujemy do wszystkich małżeństw, niezależnie na jakim etapie życiowej drogi teraz się znajdują oraz do tych którzy dopiera myślą o związku małżeńskim i założeniu rodziny.
W celu umożliwienia rodzicom wzięcia udziału w tym wydarzeniu zapewniamy opiekę nad dziećmi na czas trwania wydarzeń w Domu Parafialnym. Szczegółowe informacje na załączonym plakacie. Serdecznie zapraszamy!
Moderator DK w Panewnikach O. Tarcysjusz A. Niestrój OFM 

Bazylika oo. Franciszkanów

ul. Panewnicka 76

40-760 Katowice