Poniżej zamieszczona jest lista parafii i terminów nauk prowadzonych w formie wideokonferencji.

Na nauki należy zapisać się przez panel: narzeczenikatowicka.pl – wybierając odpowiedni dekanat, parafię i termin. W okienku „ofiara” prosimy wybrać opcję „ofiara na konto” i przelać 50 zł na konto parafii.

Przed spotkaniem, w mailu z parafii otrzymacie Państwo link do materiałów pomocniczych – ćwiczeń, które należy sobie przed naukami wydrukować oraz inne informacje, które posłużą Państwu do nawiązania wideokonferencji. Jednocześnie informujemy, że odbywające się  spotkania nie mogą w żaden sposób być nagrywane.

Po ukończonych naukach otrzymacie Państwo zaświadczenie ukończenia nauk przedślubnych. Będzie ono do odebrania w konkretnej parafii.

Lista parafii:

• Dekanat Żory, Parafia św. Stanisława, Termin 12 kwietnia - 10 maja 2021, godz. 19.00 (4 poniedziałki)
  • Dekanat Katowice-Śródmieście, Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Termin: 9-30 kwietnia 2021, godz. 18.30 (4 kolejne piątki)
  • Dekanat Rybnik. Parafia św. Józefa, 12-17 kwietnia 2021 r., godz. 18.30.

****

Rozszerzona forma nauk w Duszpasterstwie Akademickim w Katowicach -  spotkania online:

Nauki przedmałżeńskie metodą dialogową. Przygotowanie 9-cio tygodniowe - informacje i szczegóły: KLIKNIJ