Poniżej zamieszczona jest lista parafii i terminów nauk prowadzonych w formie wideokonferencji.

Poradnie życia rodzinnego w znaczącej większości prowadzone są za pomocą spotkań w formie wideokonferencji - proszę zapisywać się przez panel narzeczenikatowicka.pl

Na nauki należy zapisać się przez panel: narzeczenikatowicka.pl – wybierając odpowiedni dekanat, parafię i termin. W okienku „ofiara” prosimy wybrać opcję „ofiara na konto” i przelać 50 zł na konto parafii.

Przed spotkanie, w mailu z parafii otrzymacie Państwo link do materiałów pomocniczych – ćwiczeń, które należy sobie przed naukami wydrukować oraz inne informacje, które posłużą Państwu do nawiązania wideokonferencji. Jednocześnie informujemy, że odbywające się  spotkania nie mogą w żaden sposób być nagrywane.

Po ukończonych naukach otrzymacie Państwo zaświadczenie ukończenia nauk przedślubnych w konkretnej parafii. Zaświadczenia te są uznawane we wszystkich parafiach Archidiecezji Katowickiej.

Teczki dla narzeczonych i oryginał zaświadczenia można będzie odebrać w danej parafii po zakończeniu pandemii.

Lista parafii:

***

• Dekanat Żory, Parafia św. Stanisława, Termin: 9-30 listopada 2020 r., godz. 19.00 (4 poniedziałki)
  • Dekanat Pogrzebień, Parafia św. Marii Magdaleny, Termin 12-14 listopada 2020 r., godz. 18.00;
  • Dekanat Pszczyna, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, Termin: 18 listopada - 9 grudnia 2020 r., godz. 19.00 (4 środy)
  • Dekanat Katowice - Bogucice, Parafia Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, Termin: 19-21 listopada 2020 r., godz. 18.00;
  • Dekanat Pszów; Parafia św. Jerzego, Termin: 24-26 listopada 2020 r, godz. 18.00;