Poniżej zamieszczona jest lista parafii i terminów nauk prowadzonych w formie wideokonferencji.

Na nauki należy zapisać się przez panel: narzeczenikatowicka.pl – wybierając odpowiedni dekanat, parafię i termin. W okienku „ofiara” prosimy wybrać opcję „ofiara na konto” i przelać 50 zł na konto parafii.

Przed spotkaniem, w mailu z parafii otrzymacie Państwo link do materiałów pomocniczych – ćwiczeń, które należy sobie przed naukami wydrukować oraz inne informacje, które posłużą Państwu do nawiązania wideokonferencji. Jednocześnie informujemy, że odbywające się  spotkania nie mogą w żaden sposób być nagrywane.

Po ukończonych naukach otrzymacie Państwo zaświadczenie ukończenia nauk przedślubnych. Będzie ono do odebrania w konkretnej parafii.

Lista parafii:

• Dekanat Katowice - Załęże, Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, Termin: 4 - 18 lipca 2021 r., godz. 20.00 (3 kolejne niedziele)

15 wrzesień 2021

Inspiracje ks. Jana

Inspiracje Sługi Bożego ks. Jana Machy - zapraszamy

Rok Amoris Laetita

Rok Rodziny Amoris laetitiajest inicjatywą papieża Franciszka, skierowaną dowszystkich rodzin na całym...