Poniżej zamieszczona jest lista parafii i terminów nauk prowadzonych w formie wideokonferencji.

Na nauki należy zapisać się przez panel: narzeczenikatowicka.pl – wybierając odpowiedni dekanat, parafię i termin. W okienku „ofiara” prosimy wybrać opcję „ofiara na konto” i przelać 50 zł na konto parafii.

Przed spotkaniem, w mailu z parafii otrzymacie Państwo link do materiałów pomocniczych – ćwiczeń, które należy sobie przed naukami wydrukować oraz inne informacje, które posłużą Państwu do nawiązania wideokonferencji. Jednocześnie informujemy, że odbywające się  spotkania nie mogą w żaden sposób być nagrywane.

Po ukończonych naukach otrzymacie Państwo zaświadczenie ukończenia nauk przedślubnych. Będzie ono do odebrania w konkretnej parafii.

Lista parafii:

• Dekanat Katowice - Załęże, Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, Termin: 4 - 18 lipca 2021 r., godz. 20.00 (3 kolejne niedziele)

19 marzec 2021

Archidiecezjalne Studium Duszpasterstwa Rodzin

Nowa edycja od września 2022 r.

Rok Amoris Laetita

Rok Rodziny Amoris laetitiajest inicjatywą papieża Franciszka, skierowaną dowszystkich rodzin na całym...