"Małżeństwo bowiem nie jest wynikiem jakiegoś przypadku lub owocem ewolucji ślepych sił przyrody: Bóg-Stwórca ustanowił je mądrze i opatrznościowo, aby urzeczywistnić w ludziach swój plan miłości."

(Encyklika Humanae Vitae)

Małżeństwo to piękna i jednocześnie najtrudniejsza z dróg miłości. Na warsztaty zapraszamy małżeństwa z różnym stażem małżeńskim, które pragną na nowo zobaczyć piękno swojego powołania oraz umacniać wzajemną miłość. Źródłem inspiracji i siły będzie Słowo Boże, zaś pomocą do rozmowy staną się specjalnie przygotowane ćwiczenia, które pozwolą małżonkom odkryć swoje zasoby i możliwości w pogłębianiu małżeńskiej więzi. Zakończeniem rekolekcji będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Oddanie wspólnej codzienności Bogu niewątpliwie wzbogaci Wasze życie małżeńskie.  
Spotkania prowadzone będą metodą konferencyjno-warsztatową. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej się poznać i zrozumieć swoje powołanie.

Rekolekcje odbędą się w terminie 13 – 20.07.2024 r. w Domu Rekolekcyjnym obok Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu przy ul. Katarzyny Kadrzyckiej 2

W trakcie rekolekcji zapewniona jest opieka dla dzieci od lat 3.

Zapisy na stronie
https://przednamimalzenstwo.pl/wierni/kursy/ wybierając Skrzatusz

lub bezpośrednio pod linkiem:
https://przednamimalzenstwo.pl/przed-nami-malzenstwo/zapisz-sie/?course=31228

17 styczeń 2024

Wierni - Warszaty dla małżeństw

... rekolekcje wyjazdowe w Skrzatuszu

23 październik 2023

Uczestniczę we wspólnocie Kościoła

Program Komisji Duszpasterstwa KEP - materiały 2023/2024 dla rodzin.

19 luty 2021

Jubileusze małżeńskie 2024

Msza Święta w intencji jubilatów odbędzie się 19 maja 2024 r.